• 0536 583 30 77

Teleskopik İnşaat Direği

Eskişehir Teleskopik Direkler birkaç çeşit kesit ve değişik çalışma yüksekliklerine göre imal edilmektedir. Kullanımı kolay ve tekrar kullanım sayısı oldukça fazla olan bir inşaat elemanlarıdır.

 

İhtiyacınız olan her ölçüye uygun yükseklikte teleskopik dikme direk Eskişehir Kiralık İskele’de sizleri bekliyor. Standart olarak 3 – 3,5 - 4 – 4,5 - 5 - 5.5 veya 6 metre maksimum çalışma yüksekliğine sahip olan direkleri yapı ve iskele sistemleri ile kullanıcıya ulaştırıyoruz. Kiralık olarak verdiğimiz tüm teleskopik dikme direklerin gereken bakım işlemleri yapılır, ömrünü tamamlayan hiçbir malzeme tekrardan kullanılmaz.

 


Eskişehir Teleskopik İnşaat Direği döşeme ve kiriş kalıbı uygulamalarında kalıp altı taşıyıcı elemanı olarak kullanılmaktadır. Kurulması sökülmesi ve yükseklik ayarlamaları oldukça basit olan direkler 3mt- 3,5mt- 4mt- 4,5mt - 5mt. Yüksekliğe ayarlanabilir standartlarda üretilir.

 


Teleskopik Direk sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Eskişehir Kiralık İskele İletişim Bilgileri:

Adres: Yeni Evler Mh. Fatih Cd. No: 54 / Tepebaşı /ESKİŞEHİR

Telefon: 0536 583 30 77