• 0536 583 30 77

Hakkımızda

Eskişehir Kiralık İskele olarak 5 yıldır bu sektörde bulunmakla beraberinde 3 ilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürünlerimizle kusursuz bir hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda müşterilerimize her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmekteyiz.

 

Geniş ürün yelpazemiz ile tüm binalar için iş ve işçi güvenliğini sağlayacak çözümler üreten firmamız, iskelenin adresinize kurulum ve söküm işlemlerini de gerçekleştirir. İşçilerin yüksek binalarda güvenli bir şekilde çalışması ve malzeme taşıması için kullanılan iskeleler yıkım, bakım, onarım işlerinin vazgeçilmezidir.

 

Kiralık İskele Eskişehir firmamızın hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının can güvenliği riskinin yüksek olması sebebiyle sizlerin güvenliğini düşünerek ürünlerimizin kalitesinden asla taviz vermemekteyiz.

 

Eskişehir’de kiralık iskele fiyatlarında müşterilerine en ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamız, güvenilirliği ile adını duyurmayı başarmıştır. Çalışma alanına en uygun en güvenli iskele sistemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Eskişehir Kiralık İskele İletişim Bilgileri:

Adres: Yeni Evler Mh. Fatih Cd. No: 54 / Tepebaşı /ESKİŞEHİR

Telefon: 0536 583 30 77

Görseller